Reduced price! Shiu i yjeve View larger

Shiu i yjeve

BAO0099

New product

Përshkrim i shkurtër

Një histori në 5 minuta!

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023414

304 Lekë

-20%

380 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Një vajzë e varfër, por zemërmirë, ndihmon këdo që takon, sa u jep atyre edhe rrobat e trupit. Por një magji ndodh dhe nga qielli bie shi yjesh, që shndërrohen në monedha sapo bien në tokë. Ky libër është për fëmijët që sapo kanë filluar të lexojnë, të cilët, pas e lexojnë atë, luajnë me fjalët dhe figurat në fund të librit!

Data sheet

pages40
ISBN9789928023414
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër