Cmim i reduktuar! Zanat Xixelluese Shiko më të madhe

Zanat Xixelluese

Grup autorësh BED003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë botim fantastik për fëmijë janë përmbledhur pesë përralla: "Violeta, zana e kopshtit", "Tina, zana e ngathët", "Erisa dhe shokët e shoqet e koptshtit", "Albina, zana pa shkop magjik", "Mona, zana që jepte urdhra". Ky është një libër tejet edukativ nëse fëmija juaj është në kopësht

Më shumë detaje

994 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët39
ISBN978-9928-121-68-4

400 Lekë

-50%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ne vende magjepsëse e të fshehta jetojnë shtojzovalle te vogla xixëlluese ! Disa prej tyre jetojnë në pyje, te tjera jetojnë në kopshte shumngjyrëshe ; dhe që të gjitha kalojne nga njëra bëmë në tjetrën , dhe cdo njëra ka histori te këndshme për të treguar. Shijojeni cdo faqe.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët39
ISBN978-9928-121-68-4
RedaktoriTomorr Plangarica
V. Bot2013
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha5 - 6 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMajlinda Nishku