Maksi do nje lepurush prej verteti

BAO0057

New product

Përshkrim i shkurtër

Unë jam gati katër vjeç! - thërret Maksi. Dhe mendon se kushdo që bën 4 vjeç, mund të dëshirojë një lepurush prej vërteti për ditëlindje. Por... duhet të nxitojë, sepse lepurushi i zi më i bukur në botë mund t'I shitet dikujt tjetër...

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354510

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Doni një lepurush prej vërteti? Edhe Maksi mendon se kjo është dhurata më e bukur që mund t’i bëjnë prindërit për ditëlindje. Por ka një problem, prindërit e Maksit nuk besojnë se ai është i aftë të mbajë një lepurush, se është akoma shumë i vogël dhe nuk di as si të pastrojë një kafaz. A do arrijë Maksi t’i bindë prindërit e tij se ai është aq i përgjegjshëm sa për të mbajtur një lepurush të vogël?

Data sheet

pages24
ISBN9789292354510
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years