Perralla me princesha dhe kafshe magjike View larger

Perralla me princesha dhe kafshe magjike

Grup autorësh A-005667

New product

903 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287878
Viti i botimit2020

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages114
ISBN9789928287878
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSaverina Pasho
I ri1