Enderr amerikane

Viktor Canosinaj BVC0022

New product

Përshkrim i shkurtër

Një familje shqiptore me origjinë nga fshati, prindërit dhe dy fëmijë odoleshentë, emigrojnë në SHBA, ku ndeshen me një sërë vështirësish dhe problemesh, të cilat duhen kapërcyer. Në romon trajtohet fenomeni i bulling-ut, i përhapur edhe në shkollot tona. Po
ashtu një vend të spikatur zënë edhe marrëdhëniet fëmijë-gjyshër, të cilat në ditët tona po kalojnë një krizë.

More details

874 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928431608

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                      

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages215
ISBN9789928431608
Shtëpia botueseViktor Canosinaj
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri