Vajza përtej murit Shiko më të madhe

Vajza pertej murit

Viktor Canosinaj BVC0029

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Romani "Vajza përtej murit" është historia tragjike e një dashurië të pamundur e vëndosur në Janinën e kohës së Ali pashës. Por dashuritë nuk kanë kohë dhe vëndndodhjë. Të gjithë kemi pasur dashuri të ndaluara që, në një mënyrë apo një tjetër, kanë ndikuar në jetën tonë për të kuptuar pse kjo botë është e mbushur me ndalime dhe paragjykime të të gjitha llojeve.

Më shumë detaje

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928407382

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

                                       

Të dhëna

Faqe360
ISBN9789928407382
Titulli origjinalViktor Canosinaj
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri