E fshehta e valixhes se vjeter View larger

E fshehta e valixhes se vjeter

Viktor Canosinaj A-003922

New product

Përshkrim i shkurtër

Një ditë, në breg të detit, një djalë dhe qeni i tij gjejnë një valixhe të vjetër, brenda së cilës ndodhet një e fshehtë që do të ndryshojë plotësisht jetën e tyre. Për shkak të kësaj të fshehte ata nisin një sërë aventurash dhe marrin një arrati të gjatë drejt vendesh të panjohura, duke krijuar miqësi të reja dhe duke provuar forcën e karakterit të tyre. Çfarë fshihej vallë brenda në valixhe...?

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928453136

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

                                        

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages116
ISBN9789928453136
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat16.1 x 23.6
I ri1