Në rrugë View larger

Ne rruge

Viktor Canosinaj BVC0007

New product

Përshkrim i shkurtër

U botua në vitin 1998. Është një lloj vazhdimi i romanit “Ata kërkonin lumturinë” dhe trajton pak a shumë të njëjtat probleme, por kësaj here në Greqi, ku njëri nga heronjtë kryesorë të librit “Ata kërkonin lumturinë” shkon për të gjetur nënën e tij, e cila ka rënë viktimë e një krimineli dhe trafikanti droge.

More details

895 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Viti i botimit2007

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                          

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages145
Shtëpia botueseViktor Canosinaj
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 14 vjeç
StatusiI ri