Të gjithë tulipanët e botës View larger

Te gjithe tulipanet e botes

Viktor Canosinaj BVC0019

New product

Përshkrim i shkurtër

Roman i llojit të problemeve sociale. Trajton dashurinë e parë të dy adoleshentëve, një gjimnazisteje dhe një nxënësi të Liceut Artistik, i cili studion për piano, dashuri që ndjek një linjë të vështirë për shkak të futjes në mes të dy të dashuruarve të një vazje tjetër. Romani pasqyron problemet e adoleshentëve të ditëve tona dhe raportet e tyre me prindërit.

More details

892 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789994393862
Viti i botimit2007

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                                

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages272
ISBN9789994393862
Shtëpia botueseViktor Canosinaj
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 14 vjeç
StatusiI ri