Monstrat e Rrugës së Mimozave View larger

Monstrat e Rruges se Mimozave

Viktor Canosinaj BVC0009

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër për fëmijë të moshës 10-14 vjeç. Libri me aventura ka fituar çmimin e Ministrisë së Kulturës për vitin 2002.

More details

895 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789994393855
Viti i botimit2006

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Libri merret me raportet mes prindërve dhe fëmijëve në ditët tona. Në qendër të librit është një djalë, të cilin prindërit e detyrojnë të studiojë për muzikë kundër dëshirës së tij. Por ai arrin t’i bindë prindërit se nuk ka talent dhe jeta e tij merr një rrjedhë tjetër, sidomos pas përfshirjes rastësore në kapjen e disa banditëve që kanë grabitur një bankë, një ngjarje që vë në provë karakterin e tij.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages160
ISBN9789994393855
Shtëpia botueseViktor Canosinaj
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-14 vjeç
StatusiI ri