Një dashuri sa dy oqeane View larger

Nje dashuri sa dy oqeane

Viktor Canosinaj BVC0021

New product

Përshkrim i shkurtër

Aksion, aventura dhe emocione pa fund. Një dashuri e rrallë dhe tepër njerëzore.

More details

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789994397570
Viti i botimit2007

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Roman i llojit fantastiko- shkencor, i ndërthurur me probleme sociale. Një grup të rinjsh gjimnazistë, gjatë një ore praktike mësimore nën det, bien robër të një baze të fshehtë ushtarake, nga e cila pritet që së shpejti të nis një sulm për pushtimin e vendit të tyre.

Ata kthehen në tokadetas (amfibë) dhe humbasin kujtesën. Por njëri prej djemve arrin t"i shpëtojë kurthit të humbjes së kujtesës dhe pas shumë rreziqesh kthehet në atdhe për të njoftuar në lidhje me ekzistencën e bazës.

                                     

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages212
ISBN9789994397570
Shtëpia botueseViktor Canosinaj
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 14 vjeç
StatusiI ri