Hëna mbi kështjellë View larger

Hena mbi keshtjelle

Viktor Canosinaj BVC0030

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje grua austro-hungareze, baronesha Shenteben, vjen per
disa muaj ne Shqiperine e fillimshekullit XX per te ndenjur prane te shoqit, nje albanolog i njohur dhe nderkohe ajo zbulon nje te vertete tronditese qe lidhet me burrin e saj, Qendrimi ne Shqiperi sjell ne jeten e gruas nje dashuri te stuhishme per nje njeri pak te njohur, ngjarje qe do te ndryshoje perfundimisht jeten e saj...

More details

895 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9928431615

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                        

Data sheet

pages276
ISBN9928431615
Shtëpia botueseViktor Canosinaj
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri