Dashuri ne ikje

Viktor Canosinaj BVC0031

New product

Përshkrim i shkurtër

Dy njerëz ikin drejt një bote ndryshe, të ëndërruar prej kohësh, por ende të panjohur për ta. Kjo botë ndryshon shumë gjëra në jetën e tyre, përfshi dashurinë e lindur në ikje e sipër nga vendlindja. Një libër për të kuptuar thellësinë dhe vërtetësinë e dashurisë.

More details

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789994397518
Viti i botimit2001

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                     

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages236
ISBN9789994397518
Shtëpia botueseViktor Canosinaj
Viti i botimit2001
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri