Lulepashka e Arktikut View larger

Lulepashka e Arktikut

Viktor Canosinaj A-003921

New product

Përshkrim i shkurtër

Fati i dy njerëzve ndryshe në një shoqëri të mbyllur dhe paragjykuese, që luftojnë për të ndryshuar jetën e tyre...

More details

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN97899928453143

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

                                          

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages248
ISBN97899928453143
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1