Odiseja nga Bagdadi View larger

Odiseja nga Bagdadi

Erich-Emmanuel Schmitt TO0161

New product

Përshkrim i shkurtër

Autori lundron mes tragjedisë dhe fantazisë. Me një penë të rrjedhshme dhe me një stil të rafinuar ai himnizon lirinë dhe vëllazërinë.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928427113
Viti i botimit2015

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages248
ISBN9789928427113
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat15x23
PërkthyesiRina Çela Grasset