Engjëjt nuk zbresin në tokë Shiko më të madhe

Engjejt nuk zbresin ne toke

Viktor Canosinaj BVC0032

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historia e vecantë e jetës së një gruaje, e vendosur në tri periudha kohore: monarki, Luftën e Dytë Botërore dhe komunizëm; sfida që ajo i bën shoqërisë dhe moralit të saj fals në emër të një dashurie të madhe. Një histori për të gjitha gratë që sfidojnë kohën e tyre, një histori për të gjithë burrat që u qëndrojnë pranë.

Më shumë detaje

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928473875

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

                                        

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe394
ISBN9789928473875
Titulli origjinalViktor Canosinaj
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri