1001 gjera per te zbuluar - Dinosauret

Grup autorësh JB0216

New product

Përshkrim i shkurtër

Libra të përkryer për fëmijët që pëlqejnë argëtimin dhe aventurën. Le të nisemi së bashku me binjakët Beni dhe Blerta për të kërkuar dhe zbuluar 1001 sende dhe në të njëjtën kohë duke u argëtuar për të rregulluar makinën e kohës.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240330

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Jemi në Tokën Dino, që është toka e dinozaurëve. Ata që do të na udhëheqin, do të jenë dy eksploratorë, Beni dhe Blerta, të cilëve u është prishur makina e kohës dhe do të kërkojnë ndihmën e T-Reksit. Gati për t’u vënë në kërkim të vezëve të humbura dhe të më shumë se 1000 sendeve të tjera gjigante, që nga pirgjet e florinjve e deri te merimangat me katër sy? Ju sigurojmë se ky udhëtim plot me të papritura do të jetë shumë argëtues dhe do t’ju mprehë vëmendjen e përqendrimin. Le të nisemi për në Tokën Dino!

Data sheet

pages24
ISBN9789928240330
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit4+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat255 x 215 mm