Reduced price! 2 Nga se perbehen gjerat View larger

2 Nga se perbehen gjerat

BAO0074

New product

Përshkrim i shkurtër

Karamelet bëhen prej sheqeri, ndërsa sheqeri bëhet prej bimëve. Trikoja jote mund të jetë bërë me leshin e deles, ndërsa shumë ura janë bërë me gurë.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108877

440 Lekë

-20%

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Disa gjëra ne i bëjmë duke i marrë lëndët drejtpërdrejt nga natyra, disa të tjera janë të bëra prej lëndëve artificiale. Gjërat që përdorim çdo ditë janë të përbëra prej të gjitha llojeve të materialeve: dru, letër, metal, qelq, lesh, çimento, si dhe prej shumë e shumë materialeve të tjera. Por, ne gjithmonë duhet të përdorim materialin e duhur për ti bërë gjërat. A mund ta imagjinosh sikur ky libër të ishte bërë prej metali? Nuk do të ishte shumë i lehtë për tu përdorur, apo jo?

Data sheet

pages36
ISBN9789989108877
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years