Reduced price! Hajeni këtë bretkocë View larger

Hajeni kete bretkoce

Brian Tracy  REK0014

New product

Përshkrim i shkurtër

21 mënyra fantastike për të ndaluar zvarritjen dhe për të arritur më shumë në më pak kohë

More details

840 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs
ISBN9789951544016

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Mbi librin

Brian Tracy është orator profesionist, trajnues dhe konsulent, si dhe është kryetari i firmës "Brian Tracy International", një kompani trajnimi dhe konsulence me bazë në Solana Beach, Kaliforni. Sot, programet dhe seminaret e tij janë përkthyer në 35 gjuhë të botës dhe përdoren në 52 vende.

Brian - i ka ndarë idetë e veta me mbi katër milionë njerëz në 45 vende pasi filloi të ligjëronte profesionalisht. Ka shërbyer si konsulent dhe trajnues për më shumë se një mijë kompani. Ka jetuar dhe zbatuar secilin parim në këtë libër.

Ka bërë që ai bashkë me mijëra njerëz të tjerë të kalojnë nga frustimi dhe rezultate të mangëta në sukses dhe mirëqënie. Brian - i përvetëson idetë dhe informatat në bazë të përvojës së tij dhe të përvojës së të tjerëve, duke i përfshirë në përvojën e tij.

Është autori i suksesshëm i mbi 40 librave, mes të cilëve: "Arritja maksimale", "100 ligjet absolutisht të pathyeshme të suksesit në biznes", "Bëhu supershitës", "Ndryshoni mendimet, ndryshoni jetën" dhe "Psikologjia e shitjes".

 

 

Data sheet

pages146
ISBN9789951544016
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiSilke Liria Blumbach