1001 gjera per te zbuluar - Dinosauret

Grup autorësh JB0216

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libra të përkryer për fëmijët që pëlqejnë argëtimin dhe aventurën. Le të nisemi së bashku me binjakët Beni dhe Blerta për të kërkuar dhe zbuluar 1001 sende dhe në të njëjtën kohë duke u argëtuar për të rregulluar makinën e kohës.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240330

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Jemi në Tokën Dino, që është toka e dinozaurëve. Ata që do të na udhëheqin, do të jenë dy eksploratorë, Beni dhe Blerta, të cilëve u është prishur makina e kohës dhe do të kërkojnë ndihmën e T-Reksit. Gati për t’u vënë në kërkim të vezëve të humbura dhe të më shumë se 1000 sendeve të tjera gjigante, që nga pirgjet e florinjve e deri te merimangat me katër sy? Ju sigurojmë se ky udhëtim plot me të papritura do të jetë shumë argëtues dhe do t’ju mprehë vëmendjen e përqendrimin. Le të nisemi për në Tokën Dino!

Të dhëna

Faqe24
ISBN9789928240330
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha4+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat255 x 215 mm