1001 gjera per te zbuluar - Princeshat

Grup autorësh JB0217

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libra të përkryer për fëmijët që pëlqejnë argëtimin dhe aventurën. Nisni aventurat së bashku me princeshat dhe nxitini fëmijët tuaj të zbulojnë misteret si dedektivë të vegjël. Vihuni në kërkim të sendeve të hmubura duke u argëtuar, duke u çlodhur dhe kënaqur në botën e mrekullueshme të princeshave dhe përrallave.

Më shumë detaje

896 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240323

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Një seri librash e përkryer për fëmijët që pëlqejnë argëtimin dhe aventurën. Bëhuni njësh me princeshat elegante, teksa ato janë vënë në kërkim të sendeve të humbura dhe ndihmojini ato të zgjidhin misterin e thesarit të mbretërisë. Bashkë me më shumë se 1000 sende, që nga ditarët e fshehtë e deri te çelësat dhe sëndukët me monedha, ju do të gjeni edhe argëtim pa fund. Ndërsa lexoni librin e ilustruar kaq bukur, ndërsa zgjidhni misteret dhe ndihmoni princeshat nëpërmjet lojërash zbavitëse, do të kaloni orë të mrekullueshme çlodhjeje dhe kënaqësie.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe24
ISBN9789928240323
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha4+ vjec
StatusiI ri
Përmasat255 x 215 mm