A je i turpshem

BAO0079

New product

Përshkrim i shkurtër

Fëmijët të cilët janë të turpshëm, shpesh janë të shqetësuar dhe ndihen të keqkuptuar.

More details

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët36
ISBN9789989108730

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Fëmijët të cilët janë të turpshëm, shpesh janë të shqetësuar dhe ndihen të keqkuptuar. Libri A je i turpshëm? i ndihmon djemtë dhe vajzat të kuptojnë se ka shumë mënyra me të cilat ata të kapërcejnë ndjenjën e turpit. Ata nuk duhet të vihen në siklet, nëse u mbahet goja ose nëse skuqen kur pyesin për diçka. E rëndësishme është, që ata të shprehin hapur mendimin e tyre. Libri A je i turpshëm? i ndihmon fëmijët të kuptojnë se ndjenja e turpit do të zhduket pak nga pak, nëse ata përpiqen të shprehin atë që mendojnë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët36
ISBN9789989108730
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç