Kosova - një analizë gjeopolitike View larger

Kosova - nje analize gjeopolitike

Stefan Karastojanov FB0002

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër hedh poshtë të gjitha pretendimet e Serbisë për Kosovën, si "djep i shenjtë I Serbisë", duke mohuar të drejtën e Serbisë ndaj Kosovës dhe duke argumentuar me faktografi historike etj, që në momentin e tanishëm që gjendet Kosova, hedh mjaft dritë në pretendimet upatoriale serbe.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789989263934
Viti i botimit2007

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages277
ISBN9789989263934
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiBiljanaKaraivanova/ Eris Karagjozi