Fletore e modeluar per Abetaren View larger

Fletore e modeluar per Abetaren

Mimoza Gjokutaj, Shezai Rrokaj A-003186

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është një tekst shoqërues i Abetares, i cili i vjen në ndihmë nxënësit për të ushtruar dorën në shkrimin e shkronjave. Është përgatitur nga dy ekspertët më të mirë të gjuhës dhe hartimit të teksteve shkollore

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928162687
Viti i botimit2013

150 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages40
ISBN9789928162687
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim