5 Shqisat

BAO0077

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër djemtë dhe vajzat zbulojnë pesë shqisat e tyre: të parit, të dëgjuarit, të nuhaturit, të prekurit dhe të shijuarit.

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108907

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Ata kuptojnë se sa e bukur duket bota nëpërmjet funksionimit të shqisave në harmoni me njëra-tjetrën. Nëpërmjet tyre çdo fëmijë mund të shijojë një kek të mirë, mund të dëgjojnë një muzikë të bukur, mund të shohë ngjyrat e ylberit e të tjera. Dy faqet e fundit të librit përmbajnë një udhëzues për prindërit.

Data sheet

pages36
ISBN9789989108907
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years