1 Pema e familjes

BAO0073

New product

Përshkrim i shkurtër

Pema e familjes është një skemë që tregon paraardhësit. Ata janë njerëz të familjes tënde që kanë lindur para teje.

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108860

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Këta njerëz janë të veçantë, sepse janë pjesë e jetës sate dhe e historisë personale. Pikturo pemën e familjes dhe ngjiti fotografitë e pjesëtarëve të saj në degë të ndryshme. Vendosi më të vjetrit në majë dhe më të rinjtë në degët më poshtë. Veten, vëllezërit dhe motrat, nëse ke, vëri për në pjesën e poshtme. Poshtë secilit shkruaj emrin përkatës. Kështu, ti ke bërë pemën e familjes sate.

Data sheet

pages36
ISBN9789989108860
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years