Ditari i Gregut: Me te gjitha forcat View larger

Ditari i Gregut: Me te gjitha forcat

Jeff Kinney A-004710

New product

Përshkrim i shkurtër

"Ditari i Gregut" vlerësohet nga USA Today, Publishers Weekly dhe New York Times si libri bestseller Nr. 1. Vjen në shqip libri i 11-të i serisë.

More details

483 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272393

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Trysnia mbi Greg Heflin sa vjen e shtohet. Mami i tij mendon se videolojërat po ia bëjnë trurin dhallë, prandaj do që i biri ta lërë tastierën dhe t'i hyjë zbulimit "të anës krijuese" të vetes.

Dhe, si të mos mjaftonte kjo frikë, po vjen Hallouini dhe frikërat e presin Gregun në çdo cep.

Kur zbulon një qese me çamçakëzë si krimba, i shkrep në kokë një ide. Po sikur Gregu t'i bëjë një surprizë mamit duke xhiruar një film... dhe ndërkohë ai film ta bëjë të pasur dhe të famshëm?

Apo këmbëngulja ndaj këtij plani thjesht sa do t'ia dyfishojë telashet?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages218
ISBN9789928272393
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka
I ri1