Reduced price! Dinozaurologjia View larger

Dinozaurologjia

Grup autorësh JB0206

New product

Përshkrim i shkurtër

Në kërkim të një bote të humbur. Riktheje kohën duke ndezur fantazinë dhe imagjinatën si kurrë më parë

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928177858
Viti i botimit2016

2 250 Lekë

-10%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

RRETH LIBRIT

Kemi dëgjuar rrëfime për një ishull, ku ka ende dinozaurë që kullosin të lirë; relike të gjalla të një bote parahistorike. A thua të jetë e vërtetë legjenda? Tani do të ndërmarrim udhëtimin për të zbuluar se çfarë mrekullish do të na shohin sytë. A do të kthehemi vallë shëndoshë e mirë në shtëpi?    

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages30
ISBN9789928177858
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat250x250