Spiunazhologjia View larger

Spiunazhologjia

Grup autorësh JB0207

New product

Përshkrim i shkurtër

Një botë inteligjente dhe plot mistere që kalon përmes personazhesh dhe historish që ti do ti përpish menjëherë.

More details

200 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928177902
Viti i botimit2016

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

RRETH

Që të jesh agjent i shquar i botës së spiunazhit ndërkombëtar, duhet që guximi dhe zgjuarsia të jenë aleatët e tu më të ngushtë. Vetëm pak prej atyre që janë aq të mprehtë, sa dinë të depërtojnë në sekretet e spiunazhologjisë, mund të vihen në shërbim të atdheut si agjentë të fshehtë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages30
ISBN9789928177902
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat310 x 260