Dragonologjia View larger

Dragonologjia

Grup autorësh JB0050

New product

Përshkrim i shkurtër

Gjithçka që doni të mësoni mbi dragonjtë: historinë e tyre, llojet e ndryshme, vendndodhjen, zbutjen, si dhe të fshehtat që i kanë rrethuar ndër shekuj, do ti zbuloni në këtë libër të mrekullueshëm.

200 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 84 16 056

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages30
ISBN978 992 84 16 056
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë