Reduced price! Fjalë të arta të njerëzve të mëdhenj View larger

Fjale te arta te njerezve te medhenj

Grup autorësh BOM0073

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë botim do të gjeni mençurinë e personaliteteve të mëdha të historisë dhe kulturës botërore të mbledhura si bleta nektarin e luleve nga Arian Puto në një vëllim të vetëm. Botuesi e risjell në treg pasi ka qenë ndër librat më të shitur deri në vitin 2012

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9689992740825

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages152
ISBN9689992740825
RedaktoriPërgatiti Arian Puto
Published year2002
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim