Piktura dhe grafika te perzgjedhura

Pjetër Marku PMA0001

New product

50 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MIRGEERALB
ISBN9789928074904
Viti i botimit2017

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages154
ISBN9789928074904
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitKatalog
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1