Piratologjia View larger

Piratologjia

Grup autorësh JB0052

New product

Përshkrim i shkurtër

Mahnitëse janë historitë me piratë. Piratologjinë, me faktet nga bota reale e piratëve, thesaret që presin të zbulohen dhe surprizat pa fund, kërkon ta lexosh me një frymë.

200 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 43 94 494

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages30
ISBN978 999 43 94 494
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë