Folklori muzikor: ISO polifonia dhe monodia View larger

Online only

Folklori muzikor: ISO polifonia dhe monodia

Vasil S. Tole BUE476

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky eshte studim i plote mbi muziken popullore shqiptare, realizuar nga Vasil Tole

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789994339532

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages562
ISBN9789994339532
Published year2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë