Mitologjia View larger

Mitologjia

Grup autorësh JB0053

New product

Përshkrim i shkurtër

Nisni aventurën në mrekullitë e botës antike. Mësoni për mitet dhe misteret e saj. A ekzistojnë ende hyjtë e gjithëfuqishëm, heronjtë e pamposhtur dhe bishat përrallore?

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 65 135

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages30
ISBN978 999 56 65 135
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri