Dinozaurologjia Shiko më të madhe

Dinozaurologjia

Grup autorësh JB0206

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në kërkim të një bote të humbur. Riktheje kohën duke ndezur fantazinë dhe imagjinatën si kurrë më parë

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928177858

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

RRETH LIBRIT

Kemi dëgjuar rrëfime për një ishull, ku ka ende dinozaurë që kullosin të lirë; relike të gjalla të një bote parahistorike. A thua të jetë e vërtetë legjenda? Tani do të ndërmarrim udhëtimin për të zbuluar se çfarë mrekullish do të na shohin sytë. A do të kthehemi vallë shëndoshë e mirë në shtëpi?    

Të dhëna

Faqe30
ISBN9789928177858
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat310 x 260