Egjiptologjia

Grup autorësh JB0054

New product

Përshkrim i shkurtër

Udhëtoni në Egjiptin e Lashtë. Zbuloni piramidat madhështore dhe faraonët, faltoret e stolisura, thesaret prej ari dhe mumjet enigmatike.

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 651 142

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Data sheet

pages30
ISBN978 999 56 651 142
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri