Reduced price! Iluzionologjia View larger

Iluzionologjia

Grup autorësh JB0051

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër do të mësoni dhe do të përvetësoni sekretet e mjeshtrave më të shquar. Këtu zbulohet e vërteta, magjia dhe misteri që fshihet pas iluzioneve më të famshme në botë.

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 84 16 063

2 125 Lekë

-15%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Data sheet

pages30
ISBN978 992 84 16 063
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri