Reduced price! Një mijë diej vezullues View larger

Nje mije diej vezullues

Khaled Hosseini BOM0011

New product

Përshkrim i shkurtër

Një tjetër kulminacion letrar i Khaled Hosseini-t, i cili e tejkalon "Gjuetari i balonave". Ka edhe më shumë për të mësuar nga ky roman...

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789994341276

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Komente mbi librin

"Spektakolar... Rrëfimi i Hosseinit e bën zemrën tonë të hovë dhe na krijon emocione të fuqishme."

USA Today

"Shumë nga ne mësuan dhe shijuan mjaft nga "Gjuetari i balonave". Ka edhe më shumë për të mësuar e shijuar nga "Një mijë diej vezullues". I fuqishëm, i shkëlqyer, tronditës."

The Washington Post Book World

                                                  

Data sheet

pages420
ISBN9789994341276
Shtëpia botueseOMSCA-1
Published year2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveBotim i shtatë
PërkthyesiLedia Agolli