Reduced price! Princesha më shumë sekrete View larger

Princesha më shumë sekrete

Jean Sasson BOG0017

New product

Përshkrim i shkurtër

Nëse do të mësosh se çfarë do të thotë të jesh grua sot në Arabinë Saudite, ky libër ofron botën femrore në të gjitha dimensionet përmes Princesësh Sulltana dhe këndvështrimit të hollë të autores. Jeta e familjes mbretërore, por edhe bota sekrete dhe tejet tronditëse....

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
Fletët325
ISBN9789928061539
Viti i botimit2016

1 020 Lekë

-15%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët325
ISBN9789928061539
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë