Princesha Bari

Hwang Sok - Yong BOG0011

New product

Përshkrim i shkurtër

Autori i këtij libri konsiderohet romancieri më i mirë bashkëkohor në kontinentin aziatik dhe vjen për herë të parë në gjuhën shqipe. Nëse do të njohësh në sfond tragjizmin që sjell për regjimin bunker të Koresë së Veriut, Nobelisti Huang bën një prezantim ideal për lexuesin

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928061362

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages295
ISBN9789928061362
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë