Të gjithë tulipanët e botës Shiko më të madhe

Te gjithe tulipanet e botes

Viktor Canosinaj BVC0019

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Roman i llojit të problemeve sociale. Trajton dashurinë e parë të dy adoleshentëve, një gjimnazisteje dhe një nxënësi të Liceut Artistik, i cili studion për piano, dashuri që ndjek një linjë të vështirë për shkak të futjes në mes të dy të dashuruarve të një vazje tjetër. Romani pasqyron problemet e adoleshentëve të ditëve tona dhe raportet e tyre me prindërit.

Më shumë detaje

892 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789994393862

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

                                                

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe272
ISBN9789994393862
Titulli origjinalViktor Canosinaj
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri