Reduced price! Emilia ngjitet View larger

Emilia ngjitet Vell. 1

L. M. Montgomery BOM0090

New product

Përshkrim i shkurtër

Emili Starr kishte lindur me dhuntinë për të shkruar. Mqenëse ishte një jetime që jetonte në fermëb "Hëna e re", të shkruarit e ndihmonte të kalonte kohët e vështira dhe vetminë.

More details

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789928132536

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Emilia fillon të botojë poemat e saj dhe të shkruajë për gazetën e qytetit, ndërkohë që bashkë me suksesin nis të shfaqet edhe dashuria e saj e parë.

Data sheet

pages174
ISBN9789928132536
Shtëpia botueseOmsca-1
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiViola Robo