Reduced price! Në ishullin e fantazive me piratët set 4 libra View larger

Ne ishullin e fantazive me piratet set 4 libra

Grup autorësh BOM0133

New product

Përshkrim i shkurtër

Historitë që gjenden në këto katër libra vështirë t’i gjejmë gjetkë. Në këto romane do të gjeni histori me arratisje, me personazhe që janë piratë, që jetojnë nëpër ishuj. Prandaj, i kemi adresuar për lexuesit e vegjël në kohë pushimesh, teksa kalojnë kohën në bregdet.....

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1

2 250 Lekë

-10%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Rreth setit

1.”Fantazma dhe plani 3 + 4” nga Petro Marko. Vetëm këtë libër porosite te linku KËTU.

2. Ishulli misterioz, vëll. I nga Zhyl Verni. Vetëm këtë libër porosite te linku KËTU.

3. Ishulli misterioz, vëll. II, nga Zhyl Verni. Vetëm këtë libër porosite te linku KËTU.

4. Piratët e Malajzisë nga Emilio Salgari. Vetëm këtë libër porosite te linku KËTU.

Data sheet

Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1