Qytete letre View larger

Qytete letre

John Green BUE199

New product

Përshkrim i shkurtër

Mbresëlënës, me dialogë inteligjentë dhe me shije. Humori ku do të qeshni me të madhe ndërthuret me hidhërimin e thellë. Proza e Green-it është marramendëse - nga zhargoni gazmor dhe intelektual, tek filozofitë komplekse apo vëzhgimet dhe të vërtetat shokuese. SLJ (School Library Journal)

More details

177 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

"Qytete letre" ishte si të thithësh ajër të pastër krahasuar me librat e tjerë që kam lexuar - që kanë qenë ose novela tepër dramatike adoleshtësh ose klishe të gjalla. Por John Green di pikërisht se si të intrigojë proçesin tuaj të të menduarit dhe t'ju bëj të admironi gjërat dhe elementet e vogla përreth jush, në dukje të parëndësishme. Pa dyshim që është një vepër e cila duhet të jetë në listën tuaj dhe sipas meje ky libër meriton 5 yje. Washingtonian Surveyor

Data sheet

pages344
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani