Në rrugë Shiko më të madhe

Ne rruge

Viktor Canosinaj BVC0007

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

U botua në vitin 1998. Është një lloj vazhdimi i romanit “Ata kërkonin lumturinë” dhe trajton pak a shumë të njëjtat probleme, por kësaj here në Greqi, ku njëri nga heronjtë kryesorë të librit “Ata kërkonin lumturinë” shkon për të gjetur nënën e tij, e cila ka rënë viktimë e një krimineli dhe trafikanti droge.

Më shumë detaje

890 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

                                          

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe145
Titulli origjinalViktor Canosinaj
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri