Historia e letersise shqipe: Ceshtje te hapura View larger

Historia e letersise shqipe: Ceshtje te hapura

Shaban Sinani NA0002

New product

Përshkrim i shkurtër

Rishkrimi i historisë së letërsisë, si dhe i çfardo historie tjetër, është një proces i ligjshëm, sepse çdo brez ka të drejtë ta rishkruajë historinë.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 88 0
Viti i botimit2015

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages319
ISBN978 9928 109 88 0
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë