Rrufepritesi View larger

Rrufepritesi

Rina Cakrani TO0011

New product

Përshkrim i shkurtër

Historia e këtij romani është  mjaft interesante, dhe, mbi të gjitha një akt për të zbuluar vetveten; pa iu nënshtruar opinionit të të tjerëve. Duhet të kërkosh njerëz që nuk kanë frikë të bëjnë gabime.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319114

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages160
ISBN9789994319114
Shtëpia botueseToena
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13x20