Nje legjende e Hollivudit View larger

Nje legjende e Hollivudit

Larissa branin UP0057

New product

Përshkrim i shkurtër

Biografia e Elisabet Tejlor me të pathënat e jetës së saj. E bukur, e talentuar dhe hirplotë, diva e kinematografisë ka qenë më shumë se një legjendë Hollivudi. Kjo biografi e mahnitshme e paraqet Tejlorin si një qenie ndryshe, vendosur në një kornizë të praruar

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 764 0 3

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages104
ISBN978 99943 764 0 3
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2005
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiMeri Lalaj