Duajini punonjesit, qe te mos i humbisni View larger
Pjesë nga libri

Duajini punonjesit, qe te mos i humbisni

Beverly Kaye Sharon, Jordan-Evans UP0017

New product

Përshkrim i shkurtër

Menaxhimi i burimeve njerëzore; - këtu ndërtohet libri si një thesar këshillash të vlefshme, të shkurtra dhe praktike sesi duhen mbajtur punonjësit në punë. Libri i shërben çdo menaxheri, që është i interesuar të mbajë në punë më të mirët dhe më të zgjuarit!

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 87 3

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages410
ISBN978 99943 37 87 3
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiPranvera Xhelo